Na początek coś o czym pisałam już na swoim profilu na FB :)
Płyn Duraline Inglot
polecam! -Inglot, Duraline -Płyn utrwalający do makijażu
Jeżeli ktoś jeszcze nie zna tego produktu to zaraz przybliżę jego właściwości:
Duraline to płyn, który umożliwia aplikację na mokro prasowanych i sypkich cieni do powiek. Podkreśla głębię koloru i przedłuża trwałość makijażu. Może być stosowany również do pudrów prasowanych, pudrów sypkich, brązerów i róży.
Ma postać bezbarwnego płynu, w kilka chwil wysycha pozostawiając na skórze gładki film.
- dodaje głębi dla koloru
- działa przy najtańszych cieniach
wydłuża trwałość makijażu
- łatwo się nakłada skośnym pędzelkiem
Cały dzień kolor jest tam gdzie trzeba - czyli na powiece, nie osypuje się, nie roluje
Cena w sklepie to ok 20 zł Może się wydawać, że to niemało jak za 9ml ale uważam że jest naprawdę wydajny!
(źródło- Inglot,kosme-tiki.blogspot.com,moje własne:)
szczerze POLECAM :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz