niestety ma tylko to jedno zdjęcie użyte cienie z Inglota matowa limonka 343 i matowa mięta 316:)
Ciekawe makijaże, testy kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu, strony na które warto zajrzeć jeżeli świat makijażu to także Twój świat :)
Obserwatorzy
poniedziałek, 25 marca 2013
wtorek, 5 marca 2013
Podkłady do cery trądzikowej na „studencką” kieszeń
Cera trądzikowa wymaga szczególnego podejścia w makijażu.
Potrzebny jest jej mocne krycie i efekt matujący, ale także nawilżająca, lekka
formuła.
W makijażu cery trądzikowej należy przede wszystkim
skupić się na zakamuflowaniu zmian skórnych, wyprysków i zaczerwienień,
pamiętając jednocześnie, aby makijaż nie był ciężki i pozwalał oddychać skórze.
Podkłady
mineralne
Te sproszkowane naturalne składniki nałożone na skórę
szybko wchłaniają się nie pozostawiając pudrowego wykończenia. Mają właściwości
antybakteryjne, nie zatykają porów i nie podrażniają skóry. Polecane do cery
trądzikowej i problematycznej. Dzięki nim Twoja cera będzie wyglądać
naturalnie, a niedoskonałości staną się niewidoczne.
(źródło-mineralnie.pl, wizaz.pl,we-dwoje.pl)
Przykładowe podkłady na tzw. „Studencką kieszeń”:
Oceanic, AA
Make Up- Antybakteryjny podkład matujący, ( również inne
podkłady AA nie rozświetlające) ( od ok. 11 do 17 zł)
Essence-
stay All Day- niestety mała ilość odcieni (ok. 16zł)
Kobo- ideal cover
make up- bardzo dobry jednak dość „ciężki” jak dla cery
trądzikowej, która jak pisałam potrzebuje lekkich podkładów. (ok. 20 zł)
Lirene –
City matt- bardzo fajnie matuje, nie zatyka porów (ok. 25zł)
poniedziałek, 4 marca 2013
Chcesz przedłużyć trwałość twoich cieni na powiekach? Użyj bazy :)
Część baz
pod cienie wzmacnia kolor cieni.
Jednak
najważniejszą ich rolą jest to iż przedłużają trwałość cieni na powiece. Skutecznie
zapobiegają ich gromadzeniu się w
załamaniach powiek, obsypywaniu, a także nieestetycznemu zwałkowaniu. Z
pewnością pomogą w utrzymaniu idealnego makijażu przez cały dzień i noc.
Sposób
użycia :Niewielką ilość bazy delikatnie i równomiernie rozprowadź na całej
powiece, zaczynając od linii rzęs. Odczekaj 3 minuty, aż baza wyschnie, dopiero
nałóż cienie.
Najpopularniejsze
bazy pod cienie:
Essence I love
Stage ,E.L.F Eyelid primer,Dax, Joko Virtual, Avon, Bell, Artdeco, Hean,
Inglot, Lumene, Kobo, MAC, Catrice,Paese, Mary Kay :)
niedziela, 3 marca 2013
Makijażowe trendy na wiosnę- lato 2013 :)
Wiosną
zwykle królują bardziej subtelne makijaże. Inspiracji można dopatrywać się w
kwitnących kwiatach, jest sporo różu, fioletu, niebieskiego. Są propozycje
bardzo naturalne, subtelne i delikatne. Ale nie brakuje makijaży z mocnym
kolorowym akcentem, czy zdecydowanie podkreślonych oczu lub ust. Różnorodnie,
kolorowo, delikatnie i zmysłowo. Oto, co będzie modne tej wiosny.
Sztuczne
rzęsy będą mocnym trendem w makijażu na 2013 rok. W modzie będą zarówno odważne
rzęsy w kształcie ptasich piór, rzęsy kolorowe, jak i te o nietypowych
kształtach. Ponadto możesz je zakładać nie tylko na imprezę, ale także i na co
dzień. Firma Inglot ma w swojej ofercie zarówno bogato zdobione rzęsy na
taśmie, jak i zwykłe czarne kępki.
Gorący
trend na wiosnę i lato 2013 - powieki i rzęsy w tym samym kolorze. Nie, nie
chodzi tu o klasyczną czerń, ale o naprawdę intensywne i wyraziste barwy!
Moncler prezentuje wersję ekstremalną z grubą kreską i sztucznymi rzęsami
(Twiggy XXI wieku!) - potraktuj to jako luźną inspirację. Na co dzień wybierz
intensywnie kolorową maskarę i cień w tym samym kolorze. Taki makijaż na pewno
nie pozostanie niezauważony!
Wiosną
i latem 2013 zaprzyjaźnij się z kolorowym eyelinerem! Niebieskie, pomarańczowe
lub soczyście żółte kreski będą hitem sezonu! Maluj je zarówno przy linii rzęs,
jak i niebanalnie w załamaniu powieki. Lubisz eksperymenty z kolorem? Zanurz
zwilżony cienki pędzelek w intensywnym sypkim pigmencie i namaluj nim kreskę -
nie musisz ograniczać się do kolorów eyelinerów dostępnych na rynku!
Lubisz
mocny makijaż? Spodoba Ci się opcja z ekstremalnym smoky eye. Czarnym cieniem
dokładnie pokryj całą powiekę i rozetrzyj nad jej załamanie (Vandevorst
proponuje nawet pod łuk brwiowy). Usta w chłodnym różowym odcieniu świetnie
uzupełnią ten rodzaj makijażu.
Źródło:
http://wizaz.pl/Makijaz/Trendy-w-makijazu/Makijaz-na-wiosne-2013
http://www.we-dwoje.pl/pierwsza;odslona;makijazowych;trendow;na;wiosne;2013,artykul,30606.html
http://www.glamki.pl/uroda/nowosci-kosmetyczne/trendy-w-makijazu-2013-sztuczne-rzesy-inglot-na-co-dzien-i-na-impreze,21_2933.html?tab=1
zdjęcie rzęs-http://ibeauty.pl
czwartek, 28 lutego 2013
Pierwsza notka na blogu :)
Na początek coś o czym pisałam już na swoim profilu na FB :)
Płyn Duraline Inglot
polecam! -Inglot, Duraline -Płyn utrwalający do makijażu
Jeżeli ktoś jeszcze nie zna tego produktu to zaraz przybliżę jego właściwości:
Duraline to płyn, który umożliwia aplikację na mokro prasowanych i sypkich cieni do powiek. Podkreśla głębię koloru i przedłuża trwałość makijażu. Może być stosowany również do pudrów prasowanych, pudrów sypkich, brązerów i róży.
Ma postać bezbarwnego płynu, w kilka chwil wysycha pozostawiając na skórze gładki film.
- dodaje głębi dla koloru
- działa przy najtańszych cieniach
wydłuża trwałość makijażu
- łatwo się nakłada skośnym pędzelkiem
Cały dzień kolor jest tam gdzie trzeba - czyli na powiece, nie osypuje się, nie roluje
Cena w sklepie to ok 20 zł Może się wydawać, że to niemało jak za 9ml ale uważam że jest naprawdę wydajny!
(źródło- Inglot,kosme-tiki.blogspot.com,moje własne:)
szczerze POLECAM :)
Płyn Duraline Inglot
polecam! -Inglot, Duraline -Płyn utrwalający do makijażu
Jeżeli ktoś jeszcze nie zna tego produktu to zaraz przybliżę jego właściwości:
Duraline to płyn, który umożliwia aplikację na mokro prasowanych i sypkich cieni do powiek. Podkreśla głębię koloru i przedłuża trwałość makijażu. Może być stosowany również do pudrów prasowanych, pudrów sypkich, brązerów i róży.
Ma postać bezbarwnego płynu, w kilka chwil wysycha pozostawiając na skórze gładki film.
- dodaje głębi dla koloru
- działa przy najtańszych cieniach
wydłuża trwałość makijażu
- łatwo się nakłada skośnym pędzelkiem
Cały dzień kolor jest tam gdzie trzeba - czyli na powiece, nie osypuje się, nie roluje
Cena w sklepie to ok 20 zł Może się wydawać, że to niemało jak za 9ml ale uważam że jest naprawdę wydajny!
(źródło- Inglot,kosme-tiki.blogspot.com,moje własne:)
szczerze POLECAM :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)







